Allianz Direct

Autopojištění od Allinaz Direct na 2 měsíce zdarma

Při sjednání autopojištění od online pojišťovací společnosti Allianz Direct. Díky této akci můžete získát slevu 16,6% na povinné ručení a havarijní pojištění.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 29x

0x
0x
Allianz Direct

Sleva 15% na cestovní pojištění

Slevový poukaz 15% sleva na cestovní pojištění z nabídky online pojišťovací společnosti Allianz Direct. Pojistit se můžete do jakékoliv země a to za účelem rekreace, sportu i pracovní příležitosti.

ZOBRAZIT KUPÓN
TM15ALL

platnost: neplatný

použito: 193x

5x
1x
Allinz Direct

Slevový kód 10% na cestovní pojištění od Allianz Direct

Slevový kupón 10% na sjednání cestovního pojištění u online pojišťovny Allianz Direct, která v České republice nabízí své služby z oblasti pojištění již od roku 1993.

ZOBRAZIT KUPÓN
3PPAUK

platnost: neplatný

použito: 82x

1x
0x
Allianz Direct

Slevový kupón 20% na povinné ručení Allianz

Slevový kód 20% na sjednání povinného ručení přes internetovou pobočku dceřiné firmy jedné z předních světových pojišťovacích společností Allianz.

ZOBRAZIT KUPÓN
T2Q2X5

platnost: neplatný

použito: 59x

0x
0x

Allianz Direct

Allianz Direct je pojišťovna spadající po světového pojišťovacího velikána Allianz. Oproti mateřské společnosti však sjednání pojištění od Allianz Direct funguje výhradně po internetu, případně telefonní lince, nikoliv na pobočkách jak je tomu u Allianzu. Historie mateřské společnosti Allianz sahá až do roku 1890, kdy byla se sídlem v hlavním městě Německa Berlíně oficiálně založena. Firma si velmi rychle získala značkou přízeň zákazníků a již několik let po založení měla množství stálých klientů a to nejen z Německa, ale i dalších evropských států. S postupem času společnost získávala na síle a za několik prvních desítek let svého fungování měla za sebou opravdové pojišťovací skvosty, jako například krytí škod po zemětřesení v San Franciscu či po zkáze Titanicu. Na svých stránkách se Allianz také chlubí tím, že byla prví v Evropě, která při své práci používala výpočetní techniku. V dnešní době pojišťuje provoz natáčení filmů v holywoodu, velké stavební projekty a dokonce i vesmírný program. Záběr této pojišťovací společnosti je opravdu obrovský, což mimo jiné dokazuje také počet zákazníků, který přesahuje neuvěřitelné číslo 80 milionů. I přes to, že Allianz patří mezi silné společnosti s klienty z celého světa, v Česku působí zatím jen asi 20 let, první pojištění v české pobočce poskytla až v devadesátých letech, přesněji v roce 1993.

Dceřiná společnost Allianz Direct určená výhradně pro prodej pojištění po internetu byla založena až po masivnějším rozšíření internetu a to v prosinci roku 2006. Avšak vzhledem k silné pozici na trhu její mateřské společnosti velmi rychle získala velké množství klientů a rostoucí oblibou sjednávání pojištění přes internet její pozice na trhu stále roste. Prostřednictvím stránek Allianz Direct si můžete sjednat povinné ručení, havarijní a cestovní pojištění a pojištění majetku.