Baťa.cz

Výprodej obuvi v online obchodě s obuví Baťa.cz

Hledáte cenově přijatelnou obuv od spolehlivého výrobce? Navštivte výprodejovou sekci eshopu Baťa.cz a nakupte vybrané zboží s 60% slevou.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 173x

4x
0x
Baťa.cz

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 499 Kč

Při objednávkách libovolného zboží z internetového obchodu s obuví Baťa.cz o celkové hodnotě zboží nad 499 Kč získáte dopravu po celé ČR zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 35x

0x
0x
Baťa.cz

Slevový kupón 20% na zboží z obchodu Baťa

Slevový kód 20% na objednávce z internetového obchodu Baťa.cz. Sleva lze využít na nákup libovolného zboží z kategorií obuv, kabelky a pánské tašky.

ZOBRAZIT KUPÓN
vikend20aff

platnost: neplatný

použito: 421x

3x
3x
Baťa.cz

Slevový kód 15% pro nové zákazníky eshopu Baťa.cz

Slevový kupón 15% na libovolné zboží pro všechny nové zákazníky obchodu s obuví a módními doplňky Baťa.cz. Sleva lze použít pouze na první objednávku.

ZOBRAZIT KUPÓN
15BATA1

platnost: neplatný

použito: 139x

0x
0x
Baťa.cz

Slevový kupón s hodnotou slevy 5% na libovolné zboží z eshopu

Kupón s hodnotou slevy 5%, který lze využít na libovolné zboží z nabídky internetového obchodu. Použití slevy není omezeno minimální hodnotou nákupu.

ZOBRAZIT KUPÓN
BATA5

platnost: neplatný

použito: 50x

0x
0x
Baťa.cz

Sleva 20% na všechny kabelky ve všech obchodech

Slevový poukaz díky kterému získáte slevu 20% na všechny kabelky z nabídky obchodu. Sleva lze kromě eshopu uplatnit i v kamenných prodejnách.

ZOBRAZIT KUPÓN
kabelky20

platnost: neplatný

použito: 25x

0x
1x
Baťa.cz

Poukaz na 20% slevu na sportovní obuv

Slevový kupón 20%, který je určen pro nákup sportovní obuvi z obchodu Baťa.cz. Použití kupónu není limitován minimální hodnotou objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
SPORTUJ20

platnost: neplatný

použito: 23x

1x
0x

Baťa.cz

Baťa je celosvětové známá společnost zabývající se výrobou a především prodejem obuvi pro volný čas i společenské příležitosti. Historie této značky sahá až do roku 1894, kdy byla ve Zlíně společnost Baťa založena a to třemi stejnojmennými sourozenci. Vzhledem k silnému prozákaznickému přístupu si značka velmi rychle získala oblibu zákazníků a dosáhla dlouhodobého růstu. Za hlavní milník společnosti je označován rok 1917, kdy společnost během jednoho roku dokázala vyprodukovat kolem 2 miliónů pár bot. S postupem času značka Baťa stále získávala na síle a v padesátých letech dosáhla pozice předního světového vývozce obuvi. V dnešní době je obuv této značky prodávána ve více než 70 zemích po celém světě. Většina pravděpodobně ví, že obuv značky Baťa nejsou dostupné pouze přes internet, společnost provozuje též stejnojmenné kamenné prodejny, což jistě ocení především ti, kteří mají problém s výběrem a odhadem správné velikosti přes internet a obuv si raději vyzkouší na vlastní noze. Prodejen obuvi Baťa je v České republice desítky a naleznete je v téměř každém větším městě. Zboží je tak všem zájemcům z celé ČR snadno dostupné a nezbývá než si správně vybrat.

Stránky či kamennou prodejnu Baťa jste dosud nenavštívili a zajímá vás, jak rozsáhlou nabídku na nich naleznete? Hlavní sortiment je pánská, dámská a dětská obuv, která je pro přehlednost rozdělena do kategorií dle typu obuvi, jedná se například o kotníčkovou obuv, polobotky, mokasíny, baleríny, sandály, kozačky, sněhule, polobotky a mnoho dalších. Kromě obuvi si na webu Baťa.cz můžete vybrat také z množství módních doplňků jako kabelky, tašky, peněženky, deštníky, pásky, tkaničky a dalších. Baťa tak přináší opravdu ucelený sortiment a to za ceny přijatelné i pro méně movité zákazníky.