Conrad.cz

Sekce slevy a výprodeje internetového obchodu Conrad

Hledáte obchod, kde můžete za co nejnižší cenu nakoupit levnou elektroniku? Navštivte sekci slevy online obchodu s elektronikou a technikou Conrad.cz.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 14x

1x
0x
Conrad.cz

Slevový kupón 200 Kč pro objednávky nad 2 000 Kč

Slevový kód 200 Kč na objednávku nezlevněného zboží z online obchodu Conrad.cz. Sleva lze uplatnit při nákupu o celkové hodnotě nad 2 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVA-REIR-200

platnost: neplatný

použito: 10x

2x
0x
Conrad.cz

Sleva 10% na nákup v online obchodě Conrad

Poukaz na 10% slevu využitelnou při nákupu libovolného nezlevněného zboží z nabídky internetového obchodu s elektronikou Conrad.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
CON154D

platnost: neplatný

použito: 6x

0x
0x
Conrad.cz

Slevový kód 50 Kč do online obchodu Conrad.cz

Slevový kupón 50 Kč do online obchodu zaměřeného na elektroniku Conrad.cz. Sleva lze uplatnit na nezlevněné zboží při celkové hodnotě nákupu nad 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVA-XUFF-50

platnost: neplatný

použito: 4x

1x
0x
Conrad.cz

Slevový kupón 150 Kč na libovolné zboží z eshopu

Slevový kód 150 Kč na nákup libovolného zboží z eshopu s levnou elektronikou Conrad.cz. Sleva lze uplatnit při objednávce s hodnotou nad 2 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
QTRW-150

platnost: neplatný

použito: 3x

0x
0x
Conrad.cz

Sleva 100 Kč na nákup libovolného zboží z Conrad.cz

Sleva 100 Kč na objednávku nezlevněného zboží z online obchodu s elektronikou Conrad.cz. Sleva lze uplatnit při nákupu o celkové hodnotě nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVA-URRF-100

platnost: neplatný

použito: 3x

1x
0x
Conrad.cz

Kupón s 500 Kč slevou, kterou lze využít při nákupu nad 5 000 Kč

Slevový kupón s hodnotou 500 Kč, který lze využít na nákup libovolného zboží z nabídky obchodu Conrad.cz. Kupón lze využít při nákupu nad 5 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
ZARI-500

platnost: neplatný

použito: 1x

0x
0x

Conrad.cz

Conrad je původně německý zásilkový obchod jehož historie se datuje až do roku 1923, kdy byla v hlavním města Německa, Berlíně, oficiálně založena. Mnozí kutilové jistě Conrad znají jako katalogový obchod, ve kterém se dalo dlouhé hodiny listovat a vybírat to opravdu nejzajímavější. V dnešní době internetu samozřejmě i Conrad rozšířil svou působnost i o internetový obchod, který je momentálně hlavním zdrojem většiny realizovaných objednávek. Zboží společnosti Conrad samozřejmě není dostupné pouze v Německu a České republice, pomocí několika distribučních center je zákazníkům rozesíláno do téměř všech koutů Evropy. Velká výhoda společnosti je vlastní distribuční centrum v německém Wernbergu, které za den zvládne odeslat přes 80 000 zásilek. Za svou velmi dlouhou dobu působení na trhu si Conrad vybudoval velmi silnou značku v oblasti elektroniky a díky své široké nabídce cenově přijatelného zboží je vyhlášená po celé Evropě.

Jak jsme již zmínilo, pro získání přehledu o kompletní nabídce zboží značky Conrad není třeba listovat tištěným katalogem, ale stačí navštívit online katalog, respektive internetový obchod, který naleznete na adrese Conrad.cz. Tyto stránky jste dosud nenavštívili a zajímá vás, co všechno na nich naleznete? Jedná se o obchod nabízející především elektroniku a od toho se odvíjí i rozdělení sortimentu do tématických kategorií a to hobby, dům a zahrada, nářadí, součástky, energie, auto, PC technika a kancelář a multimédia. Nabídka obchodu Conrad.cz je tedy opravdu rozsáhlá a dokáže uspokojit nejen ty, kteří si chtějí levnou elektronikou dovybavit byt či auto, tak zkušené kutily s náročnými požadavkami. Pokud hledáte online obchod s širokou nabídkou levné a zároveň kvalitní elektroniky, je návštěva a nákup v eshopu Conrad.cz ta správná volba.