Footshop.cz

5% sleva do obchodu Footshop.cz

Kupón, který umožní získat 5% slevu do internetového obchodu s obuví Footshop.cz. Slevu lze využít na libovolné zboží z nabídky eshopu.

ZOBRAZIT KUPÓN
FSCOUPCZ5

platnost: 31.12.2019

použito: 12x

0x
0x
FootShop.cz

Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 2 000 Kč

Při nákupu libovolného zboží z internetového obchodu s obuví FootShop.cz o celkové hodnotě nad 2 000 Kč získáte dopravu po celé ČR zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 37x

0x
0x
FootShop.cz

Slevový kupón 10% na libovolné zboží z obchodu FootShop.cz

Slevový kód 10% na objednávku libovolného zboží z obchodu FootShop. Sleva lze použít na jakoukoliv objednávku bez omezení minimální výše nákupu.

ZOBRAZIT KUPÓN
COUPON10

platnost: neplatný

použito: 140x

3x
0x
FootShop.cz

Slevový kód 10% na libovolné zboží z online obchodu s obuví

Slevový kupón 10% na libovolné zboží z internetového obchodu s obuví FootShop.cz. Slevu lze uplatnit bez limitu pro minimální výši nákupu.

ZOBRAZIT KUPÓN
GIVEME10

platnost: neplatný

použito: 20x

0x
1x

FootShop.cz

Název obchodu FootShop.cz správně napovídá, že se jedná o eshop, jehož hlavní zaměření je prodej obuvi. Historie tohoto obchodu sahá do roku 2010, roku kdy byla zaregistrována internetová doména, na které je internetový obchod provozován. Stránky obchodu připravené pro první zákazníky byly spuštěny o několik měsíců později. Obchod si za více než 6 let působení na trhu dokázal získat velmi dlouhý zástup fanoušků a co je důležitější, také spokojených a především stálých zákazníků. FootShop však zboží ze svých skladů neprodává jen v České republice, obuv si od této společnosti můžete koupit tak na sousedním Slovensku a Polsku. Velká výhoda při online nakupování přes FootShop je, že kromě objednání přes internet a doručení zboží prostřednictvím pošty či kurýrní služby si můžete vyzvednout na výdejním místě v ulici Bubenská u zastávky metra Vltavská v Praze, Holešovicích. Možnost osobního odběru jistě ocení především zákazníci z Prahy, kteří díky němu mohou ušetřit na poštovném, navíc si objednávku mohou vyzvednout v libovolný čas, přesně dle jejich potřeb.

Stránky tohoto obchodu s obuví jste dosud nenavštívili a tak vás zajímá, co všechno si na nich můžete vybrat? Jak jsme již zmínili, hlavní sortiment je dámská, pánská a dětská obuv, kterou si můžete vybrat z kategorií kotníkové boty, tenisky, boty na podzim, zimní boty, letní boty a žabky a zlevněná obuv. Kromě obuvi ve FootShopu naleznete módní doplňky jako kšiltovky, ponožky, peněženky, pásky, tašky, batohy, trička, mikiny, brýle a několik dalších. Z nabízených značek můžeme zmínit například Adidas, Nike, Supra, Vans, Reebok, Converse a desítky dalších. FooShop.cz je obchod vhodný pro všechny, kteří hledají místo, kde nakoupit kvalitní obuv od předních světových značek určenou pro volný čas i sportovní vyžití.