Halens.cz

Výprodej v obchodě s módou Halens, slevy až 50%

Výprodej zboží internetového obchodu s dámskou i pánskou módou Halens.cz. Ve výprodejové sekci naleznete více než 900 produktů s akční slevou až 50%.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 31x

1x
0x
Halens.cz

Slevový kód 20% do internetového obchodu Halens

Slevový kupón 20% na objednávku libovolného zboží z internetového obchodu s módou Halens. Sleva je určena pro nákup nezlevněného zboží.

ZOBRAZIT KUPÓN
BALIK

platnost: neplatný

použito: 35x

1x
0x
Halens.cz

Slevový kupón 200 Kč do obchodu s módou Halens.cz

Slevový kód 200 Kč do internetového obchodu se sortimentem z oblasti módy Halens.cz. Sleva lze uplatnit při objednávce o celkové hodnotě nad 799 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
KUPCZH1

platnost: neplatný

použito: 20x

1x
0x
Halens.cz

Sleva 20% na nezlevněné zboží z eshopu

Poukaz pro získání 20% slevy z nákupu zboží z nabídky internetového obchodu s módou Halens.cz. Slevový poukaz lze využít pouze na nezlevněné zboží.

ZOBRAZIT KUPÓN
HACZ2

platnost: neplatný

použito: 8x

0x
0x
Halens.cz

Poukaz na 300 Kč slevu na libovolný nákup v eshopu

Slevový poukaz s hodnotou 300 Kč určený na nákup libovolného zboží v online obchodě s módou Halens.cz. Kupón lze využít bez jakéhokoliv omezení.

ZOBRAZIT KUPÓN
VKHA30

platnost: neplatný

použito: 5x

0x
0x
Halens.cz

Kupón na 30% slevu pro všechny objednávky z eshopu

Kupón určený pro získání 30% slevy z každé objednávky v internetovém obchodě s levným oblečením a módou Halens.cz. Slevu lze využít bez omezení.

ZOBRAZIT KUPÓN
VKHP30

platnost: neplatný

použito: 5x

0x
0x
Halens.cz

Slevový kupón 15% do internetového obchodu

Slevový kód 15% na libovolné zboží z eshopu s módou Halens. Slevový kupón lze využít na jakýkoliv nákup bez omezení minimální hodnoty objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
MIMI13

platnost: neplatný

použito: 4x

0x
0x
Halens.cz

Slevový kód 500 Kč na nákup módy v obchodě Halens

Slevový kupón s 500 Kč slevou, který lze využít na nákup libovolného zboží z nabídky internetového obchodu s oblečením a módou Halens.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
5300

platnost: neplatný

použito: 3x

1x
0x
Halens.cz

Sleva 10% na všechno zboží z nabídky obchodu s oblečením

Po zadání tohoto slevového kupónu získáte automaticky slevu v hodnotě 10 %. Kupón lze uplatnit na jakýkoliv nákup bez omezení hodnotou objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
6033

platnost: neplatný

použito: 2x

0x
0x
Halens.cz

Sleva 150 Kč na módu z online obchodu

Sleva 150 Kč na nákup libovolné módy z internetového obchodu s oblečením Halens. Sleva lze uplatnit při objednávce o celkové hodnotě nad 999 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
LEDEN15

platnost: neplatný

použito: 1x

1x
0x
Halens.cz

Kupón s 15% slevou na všechny trička z nabídky eshopu

Slevový kupón, který lze využít k nákupu libovolného množství triček z nabídky internetového obchodního domu s oblečením a módou Halens.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
6720

platnost: neplatný

použito: 1x

0x
0x

Halens.cz

Obchod Halens.cz patří mezi, především u žen, velmi oblíbené obchody s módou. Pokud vám název obchodu Halens nic neříká, pak jistě stačí naznačit, že se jedná obchod ty Quelle, který v minulosti fungoval jako katalogový obchod a možností objednání zboží na dobírku. V dnešní době protkané internetem již pomalu odpadá zdlouhavé listování katalogem a výběr i objednávka probíhá přes internetové stránky obchodu. Obchod Halens spadá do skupiny Consortio Fashion Group AB jejíž historie sahá až do roku 1949, kdy byla se sídlem ve Švédsku oficiálně založena. Halens však není jen internetový a katalogový obchod z módou, ale také samostatně fungující značka, kterou momentálně můžete zakoupit ve více než 10 evropských zemích. Nabídku obchodu Halens.cz dokáže uspokojit jak ty, kteří hledají módu do společnosti i pro volný čas. Zákaznici dávají této značce přednost díky nabídce kvalitního, levného a zároveň módního zboží za přijatelné ceny.

Pokud jste stránky Halensu dosud nenavštívili a zajímá vás, co všechno vás na nich čeká, pak se můžete těšit na opravdu rozsáhlou nabídku dámské, pánské i dětské módy, obuvi, módních a v neposlední řadě také bytových doplňků za velmi přijatelné ceny. Pro přehlednost je obchod rozdělen do několika základních kategorií určení zboží a ty se dále dělí dle druhu jednotlivých produktů. Z eshopu naleznete například šaty, trička, svetry, kalhoty, sportovní módu, mateřskou módu, plážovou módu, obuv a mnoho dalších. Ti, kteří se rádi starají o své bydlení, jistě potěší sekce bydlení, ve které naleznete bytový textil, vybavení do koupelny, lůžkoviny a další doplňky. Nabídka internetového a katalogového obchodu s módou, obuví a bytovými doplňky Halens.cz je opravdu rozsáhlá a tak si v ní zcela jistě dokážou vybrat i náročnější zákazníci.