Kasa.cz

Doprava zdarma na objednávky v hodnotě nad 2 000 Kč

Nakupte libovolné zboží z internetového obchodu Kasa.cz o celkové hodnotě nad 2 000 Kč a získejte dopravu po celé České republice zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 54x

1x
1x
Kasa.cz

Slevový kupón 100 Kč na libovolné zboží z eshopu

Slevový kód 100 Kč na nákup libovolného zboží z online obchodního domu Kasa.cz. Sleva lze uplatnit při nákupu o celkové hodnotě nad 2 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AF-100-118

platnost: neplatný

použito: 119x

5x
0x
Kasa.cz

Slevový kód 200 Kč na nákup v obchodním domě Kasa

Slevový kupón 200 Kč na nákup libovolného zboží z obchodu Kasa.cz. Slevu lze uplatnit při objednávce o celkové hodnotě nad 5 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AF-200-118

platnost: neplatný

použito: 78x

3x
0x
Kasa.cz

Slevový kupón 400 Kč do obchodu Kasa.cz

Slevový kód 400 Kč do internetového obchodního domu Kasa.cz. Slevu lze uplatnit na libovolné zboží o celkové hodnotě nad 10 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AF-400-315

platnost: neplatný

použito: 56x

1x
0x
Kasa.cz

Poukaz na 20% na všechno zboží z eshopu značky Tescoma

Poukaz pro získání 20% slevy z nabídky produkty značky Tescoma v internetovém obchodnín domě Kasa.cz. Kupón lze uplatnit bez limitu pro objednávku.

ZOBRAZIT KUPÓN
TESCOMA20

platnost: neplatný

použito: 16x

0x
0x
Kasa.cz

Kupón na 10% slevu na chovatelské potřeby

Slevový kupón, který vám umožní získat 10% slevu na nákup libovolných chovatelských potřeb z nabídky internetového obchodu Kasa.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVA10CHOV

platnost: neplatný

použito: 15x

0x
0x
Kasa.cz

Sleva 10% na všechno zboží ze sekce Školní potřeby

Nakoupit zboží pro školáky s 10% slevou můžete díky tomuto slevovému kódu. Kupón je platný na zboží ze sekce Školní potřeby v online obchodě Kasa.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
SKOLA10

platnost: neplatný

použito: 10x

2x
0x
Kasa.cz

Sleva 100 Kč na produkty z kategorie Dílna a zahrada

Kupón na 100 Kč slevu do internetového obchodu Kasa.cz, který lze uplatnit při nákupu zboží s celkovou hodnotou nad 1000 Kč z kategorií Dílna a zahrada.

ZOBRAZIT KUPÓN
ZAHRADA-100

platnost: neplatný

použito: 4x

1x
0x
Kasa.cz

Mobilní telefony s 5% slevou

Kupón umožňující nákup mobilního telefonu z nabídky Kasa.cz se slevou 5%. Akce je platná do neděle 10. prosince.

ZOBRAZIT KUPÓN
2017MOBILY5

platnost: neplatný

použito: 2x

0x
0x

Kasa.cz

Každý kdo se alespoň občas pohybuje na internetu jistě již slyšel název obchodu Kasa.cz. Jedná se o internetový obchodní dům, jehož historie sahá až do roku 1999, kdy byl tento obchod založen. Kasa.cz byl eshop původně otevřený s cílem malého přivýdělku, který chtěli zakladatelé mít při studiu vysoké školy. Při vedení obchodu se však pustili tím správným směrem a po několika letech provozu se Kasa.cz stal nejrychleji rostoucí internetový obchod v České republice. Prodejci samozřejmě s rostoucí popularitou eshopu postupně rozšiřovali sortiment, díky čemuž se rozrostl až do dnešní podoby internetového obchodního domu s téměř kompletní nabídkou na internetu dostupného zboží. Popularitu Kasy dokazuje nejen dlouhý zástup fanoušků i spokojených a především stálých zákazníků, ale i roční obrat obchodu, který již několik let dosahuje hodnoty přes 2 mld korun. Takový obrat zcela jistě dokazuje opravdu stabilní pozici na českém ecommerce trhu.

Jak již bylo zmíněno, Kasa.cz se řadí do kategorie internetové obchodní domy, ve kterém naleznete opravdu rozsáhlou nabídku. Zboží je pro přehlednost rozděleno do základních kategorií velké spotřebiče, vestavné spotřebiče, malé spotřebiče, elektronika, počítače, foto a kamery, mobily a gps, příslušenství, dílna a zahrada, chovatelské potřeby, domácnost, sport a outdoor, hračky a zábava, péče o dítě, drogerie, parfémy a hodinky. Zmíněné kategorie se samozřejmě dále dělí na další podkategorie dle typu produktu. Pokud máte problém s vybíráním a nákupem přes internet, je více než pravděpodobné, že oceníte kamenné prodejny, které Kasa.cz provozuje. Prodejny nesou název Kasa House a naleznete je v Praze na Černém mostě, v Průhonicích, v Brně a Ostravě. Hledáte li spolehlivý obchod s širokou nabídkou, je Kasa.cz ta správná volba.