Pilulka.cz

Výprodej zboží internetové lékárny Pilulka

Díky výprodeji zboží z online lékárny Pilulka.cz můžete získat vybrané zboží s více než 50% slevou. Hledáte levnou lékárnu? Zkustě výprodej na Pilulka.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 35x

0x
0x
Pilulka.cz

Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1 499 Kč

Při objednávce libovolného zboží z internetového obchodu Pilulka.cz o celkové hodnotě nad 1 499 Kč získáte dopravu po celé České republice zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 4x

1x
0x
Pilulka.cz

Poukaz na 100 Kč slevu do lékárny Pilulka.cz

Slevový poukaz s hodnotou 100 Kč, který lze využít na nákup libovolného zboží z nabídky internetového obchodu Pilulka.cz. Slevu lze použít při nákupu nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
U34ZRV

platnost: neplatný

použito: 53x

1x
0x
Pilulka.cz

Slevový kupón 75 Kč do online lékárny Pilulka.cz

Slevový kód 75 Kč na nákup libovolného zboží z internetové lékárny Pilulka.cz. Slevu lze uplatnit při jakékoliv objednávce o celkové hodnotě nad 1500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
Q1ISDT

platnost: neplatný

použito: 24x

0x
0x
Pilulka.cz

Sleva 100 Kč pro objednávky s hodnotou nad 750 Kč

Kupón na 100 Kč slevu, který lze využít při nákupu zboží s celkovou hodnotou nad 750 Kč z nabídky internetového obchodu s léky a doplňky stravy Pilulka.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
PILULKA750

platnost: neplatný

použito: 21x

0x
0x
Pilulka.cz

Kupón na 25 Kč slevu do online lékárny

Kód s 25 Kč slevou, který lze využít při nákupu na stránkách online prodejce Pilulka.cz. Kupón lze použít při objednávce s celkovou hodnotou nad 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
0P9Z21

platnost: neplatný

použito: 18x

1x
0x
Pilulka.cz

Slevový poukaz 50 Kč do lékárny Pilulka.cz

Díky tomuto slevovému poukazu můžete získat 50 Kč slevu na libovolné produkty z eshopu. Poukaz lze uplatnit při objednávce s hodnotou nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
B6U2A0

platnost: neplatný

použito: 12x

0x
0x
Pilulka.cz

Slevový kód 50 Kč do internetové lékárny

Slevový kupón 50 Kč na nákup libovolného zboží z online lékárny Pilulka. Slevu lze uplatnit při jakékoliv objednávce o celkové hodnotě nad 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
sleva2014

platnost: neplatný

použito: 10x

0x
1x
Pilulka.cz

Kupón na 50 Kč slevu při objednávce nad 1 000 Kč

Slevový kupón s 50 Kč slevou, který lze využít při objednávce zboží ze sortimentu lékárny Pilulka.cz. Slevu lze využít při nákupu s hodnotou nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
OAA7SQ

platnost: neplatný

použito: 8x

2x
0x
Pilulka.cz

Sleva 100 Kč na jakékoliv zboží při objednávce nad 2 000 Kč

Slevový poukaz pro získání 100 Kč slevy z nákupu libovolného zboží z online lékárny Pilulka.cz. Kupón lze použít při objednávce s hodnotou nad 2 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
4V5NLR

platnost: neplatný

použito: 4x

0x
0x

Pilulka.cz

Pilulka.cz je pro mnohé pravděpodobně dosud neznámý, avšak velmi rychle rostoucí internetový obchod s léky, doplňky stravy a zdravotnickými potřebami. Historie této online lékárny sahají do roku 2010, kdy byla registrována doména na které je obchod provozován. Kromě několika dalších osob za provozem Pilulky strojí také Martin Kasa, který je znám především díky založení velmi populárního internetového obchodního domu Kasa.cz. Kromě České republiky je online lékárna Pilulka provozována také v sousedním Slovensku. Zboží nakoupené na Pilulce si buď můžete nechat zaslat poštou či kurýrní službou na libovolnou adresu. Prodejce samozřejmě umožňuje také osobní odběr a to v některé z aliančních lékáren, kterých v ČR naleznete více než 170 a přes 100 na Slovensku. Mezi hlavní výhody osobního odběru patří nejen možnost si zboží vyzvednout kdykoliv, ale také doprava na libovolné odběrné místo zdarma, což jistě ocení především ti spořivější.

Stránky lékárny Pilulka.cz jste dosud nenavštívili a tak vás zajímá, co vše si z nich můžete objednat? Pro maximální přehlednost a výběr požadovaného zboží jsou je obchod rozdělen do několika základních kategorií, které se dále dělí dle zdravotních problémů, na který je daný přípravek určen. V Pilluce si tedy můžete vybrat z kategorií volně prodejné léky, chřipka a nachlazení, vitamíny a doplňky stravy, oči, uši, nos a ústa, čaje a potraviny, matka a dítě, kosmetika a drogerie, zdravotnický materiál a výprodej. Obchod se snaží dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků a tak jim kromě pravidelných slev a výprodejů nabízí možnost využít bonusového programu pro věrné zákazníky. Samozřejmost je možnost použití slevových kódů. Hledáte li online lékárnu z širokou nabídkou a mnoha odběrnými místy, je Pilulka.cz správná volba.