Slever.cz

Výprodej poukazů na Sleveru

Rádi nakupujete ve slevových akcí, avšak nabízené ceny pro vás nejsou dostatečně nízké? Navštivte výprodejovou sekci slevového portálu Slever a nakupte vybrané zboží či služby se 70% slevou.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 167x

0x
5x
Slever.cz

Slevový kód 100 Kč při objednávce nad 1 000 Kč

Slevový kupón 100 Kč pro objednávku libovolného poukazu ze slevového portálu Slever.cz. Sleva lze uplatnit při objednávce o celkové hodnotě nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
hb2014

platnost: neplatný

použito: 96x

0x
4x
Slever.cz

Slevový kupón 100 Kč na nákup na Slever.cz

Slevový kód 100 Kč na nákup libovolných poukazů na zboží či služby nabízené na Slever.cz. Sleva lze uplatnit při objednávce o celkové hodnotě nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEV2015CJ

platnost: neplatný

použito: 65x

1x
5x
Slever.cz

Sleva 5% na první nákup v hodnotě nad 500 Kč

Slevový poukaz pro získání 5% slevy při první objednávce ze slevového portálu Slever.cz. Kupón lze uplatnit pouze při nákupu v hodnotě nad 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
uCkddc3MLW

platnost: neplatný

použito: 53x

0x
2x
Slever.cz

Kupón 5% sleva pro nové zákazníky s nákupem nad 500 Kč

Poukaz s 5% slevou určený pro první nákup nového zákazníka. Podmínky pro úspěšné uplatnění tohoto kupónu je nákup nad 500 Kč jako nový zákazník.

ZOBRAZIT KUPÓN
HXxQPdMqSO

platnost: neplatný

použito: 35x

0x
2x

Slever.cz

Název portálu Slever.cz správně napovídá, že se jedná o projekt zaměřený na prodej slevových nabídek, tento tip internetových obchodů je často také nazýván slevomaty. Historie Sleveru sahá až do roku 2010, kdy byl tento slevový portál oficiálně spuštěn a z jeho stránek si objednaly slevové poukazy první zákazníci. Za dobu svého působení na trhu si Slever díky množství zajímavých nabídek za více než přijatelné ceny dokázal získat velmi dlouhý zástup fanoušků a co je důležitější, také spokojených a především stálých zákazníků. Pro ty, kteří na žádném ze slevových serverů či slevomatů dosud nenakupovali, alespoň zkráceně naznačíme princip jejich fungování. Na zmíněných portálech naleznete množství nabídek s akční cenou, za kterou je v běžném obchodě nenajdete. Po zakoupení vybrané akce vám ve většině případů přijde na zadanou mailovou adresu poukaz, který vás opravňuje k bezplatnému využití dané služby. V případě, že si zakoupíte zboží, je proces jeho doručení shodný s běžnými eshopy, zvolíte si buď osobní odběr či doručení poštou či kurýrní službou.

Zaujal vás tento způsob levného nakupování a zajímá vás, co na Sleveru, do kterého máme slevové kupóny naleznete? Nabídka je pro lepší přehlednost a snadnější výběr rozdělena do několika kategorií a to cestování, knihy, zboží, móda a luxus, krása, zážitky, služby, jídlo, zdraví a sekce, kterou jistě ocení především ti spořivější, výprodej. Nabídka Slever.cz je tedy opravdu rozsáhlá a naleznete v ní velké množství zajímavých akčních nabídek a to jak na produkty, tedy zboží, tak i služeb. Nakupování přes Slever.cz a weby s akčními nabídkami či slevomaty je v dnešní době velmi oblíbený způsob levného nakupování a je oblínený jak při hledání cenově výhodných nabídek tak i při nákupu zajímavých dárků pro přátele.