Snapbacks.cz

Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1 000 Kč

Při objednávce libovolného zboží z obchodu s kšiltovkami, oblečením a doplňky Snapbacks.cz o celkové hodnotě nad 1 000 Kč získáte dopravu zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 9x

0x
0x
Snapbacks.cz

Slevový kód 200 Kč do obchodu Snapbacks.cz

Slevový kupón 200 Kč na objednávku libovolného zboží z online obchodu Snapbacks.cz. Sleva lze využít při nákupu o celkové hodnotě nad 1 800 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AFL200

platnost: neplatný

použito: 11x

0x
0x
Snapbacks.cz

Slevový kupón 100 Kč na nákup nad 1 000 Kč

Slevový kód 100 Kč na objednávku libovolného zboží z eshopu s kšiltovkami Snapbacks.cz. Sleva lze využít při nákupu o celkové hodnotě nad 1 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AFL100

platnost: neplatný

použito: 7x

0x
1x
Snapbacks.cz

Slevový kupón 400 Kč do obchodu Snapbacks

Slevový kód 400 Kč do internetového obchodu s kšiltovkami a módou Snapbacks. Sleva lze využít pro nákup zboží o celkové hodnotě nad 3 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
AFL400

platnost: neplatný

použito: 3x

0x
0x

Snapbacks.cz

Fanoušci pokrývek hlavy a kšiltovek především, jistě správně tuší že Snapbacks.cz je internetový obchod jehož hlavní zaměření je prodej kšiltovek. Počátky eshopu Snapbacks se datují ke konci roku 2011, kdy byly jeho stránky poprvé spuštěny a zákazníkům z různých míst z celé České republiky rozeslány první kšiltovky. Obchod se snaží na trhu razit cestu co největší nabídkou a tak při výběru nové kšiltovky jistě nebudete omezování nedostatek zboží. Hlavní výhoda eshopu je nabídka značek, které v České republice běžně neseženete. To zcela jistě ocení především skalní fanoušci čepic snapbacks, kteří si vzhledem ke své vášni museli v minulosti kšiltovky objednávat ze zahraničí. Dnes stačí navštívit stránky obchodu Snapbacks a vybrat si, přesně dle představ. Snapbacks.cz však není jen internetový obchod, čepice a další zboží z nabídky si můžete osobně vybrat i zakoupit také v kamenné prodejně, tu naleznete v Senovážné ulici 6 v Praze nedaleko zastávek metra Můstek, Náměstí republiky a Hlavní nádraží. Kamennou prodejnu a výdejní místo jistě ocení zákaznicí z Prahy a okolí, kteří se při výběru nemusí spoléhat pouze na obrázky a kšiltovku si v prodejně v centru Prahy mohou vyzkoušet na vlastní hlavě.

Pro ty, co nevědí co název snapbacks znamená, jsme zapomněli zmínit, že se jedná o kšiltovky se zapínáním v zadní části čepice, které při rozepínání vydává charakteristický zvuk snaapp. Stránky obchodu nesoucího název druhu kšiltovek jste ještě nenavštívili a zajímá vás, co všechno si z něj můžete objednat? Eshop je pro přehlednost a snadnější výběr rozdělen do několika kategorií dle druhu zboží. Hlavní sortiment jsou samozřejmě čepice a to kšiltovky, klobouky, kulichy, beranice a dog ears. V obchodě dále naleznete kompletní nabídku většiny druhů, především streetwear, oblečení, obuv a módní doplňky.