Snowboards.cz

Sleva 15% na vše po registraci na Snowboards.cz

Po bezplatné registraci na stránkách Snowboards.cz získáte po přihlášení automaticky 15% slevu na všechno zboží z nabídky internetového obchodu.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 27x

0x
0x
Snowboards.cz

Doprava zdarma ze Snowboards při nákupu nad 1 000 Kč

Při objednávce jakéhokoliv zboží z internetového obchodu Snowboards.cz o celkové hodnotě nákupu nad 1 000 Kč získáte dopravu po celé ČR zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 8x

0x
1x
Snowboards.cz

Výprodej zboží online snowshopu, slevy až 60%

Hledáte levné snowboardové vybavení či oblečení? Navštivte výprodejovou sekci obchodu se zaměřením na Snowboarding a nakupte vybrané zboží s 60% slevou.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 6x

0x
0x
Snowboards.cz

Slevový kupón 10% na nákup v online snowshopu

Slevový kód 10% na nákup libovolného zboží z obchodu pro vyznavače snowboardingu Snowboards.cz. Sleva není omezena minimální výší objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
SNAF10

platnost: neplatný

použito: 11x

1x
1x
Snowboards.cz

Slevový kód Snowboards 5% na libovolné zboží

Slevový kupón na nákup libovolného zboží vám umožní získat 5% z celkové hodnoty jakéhokoliv nákupu. Použití slevy není limitováno minimální výší objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVASNOW5

platnost: neplatný

použito: 5x

1x
1x
Snowboards.cz

Slevový kód 10% do eshopu Snowboards.cz

Slevový kupón 10% na nákup libovolného zboží ze snow & longboard obchodu Snowboards.cz. Sleva není limitována minimální výší objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
AL10SNB

platnost: neplatný

použito: 4x

0x
1x

Snowboards.cz

Z názvu tohoto internetového obchodu si jistě téměř každý dokáže správně odvodit, že se jedná o eshop, jehož hlavní nabídka je vybavení a oblečení určené pro vyznavače zimních sportů, především snowboardingu. Za pozadím tohoto eshopu stojí společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o., která má prodejní zkušenosti se zbožím zaměřeným na snowboarding již od roku 2000. Jak sama na svých stránkách tvrdí, za tuto dlouhou dobu se snaží nejen zkvalitňovat své služby, ale především také neustále rozšiřovat sortiment nabízeného zboží. Mnozí však pravděpodobně netuší, že společnost provozující tento internetový obchod neprodává zboží jen v České republice, ale nabízí ho v dalších, téměř 20, dalších zemích po celé Evropě. Díky prozákaznickému přístupu a rozsáhlé nabídce zboží dokáže Snowboards.cz uspokojit nejen víkendové sportovce, ale i opravdové profesionály v oboru. Pokud tento zimní sport vyznáváte a přemýšlíte o nákupu nového snowboardu, vázání, bot či zimního oblečení, doporučujeme jako jeden z prvních navštívit eshop Snowboards.cz.

O stránkách tohoto prodejce jste zatím neslyšeli a tak vás zajímá co všechno si na nich můžete vybrat? Jak je u internetových obchodů zvykem, i eshop Snowboards je pro lepší přehlednost a snadný výběr zboží rozdělen do několika základních kategorií, které se dále dělí dle druhu zboží. V obchodě naleznete dámské, pánské i dětské oblečení, obuv, batohy, tašky, módní doplňky, chrániče, helmy, brýle, snowboardy, vázání, snowboardové boty, lyže a příslušenství pro freeski, longboardy a další zboží. Nabídka obchodu je tedy opravdu obrovská a jak jsme již zmínili, dokáže uspokojit i náročnější klienty. Pokud i vy patříte mezi fanoušky snowboardu, freeski či longboardingu, věřte, že nákupem na Snowboards jistě neuděláte chybu.