SportObchod.cz

Výprodej sportovních potřeb eshopu SportObchod

Sháníte levné, ale zároveň kvalitní sportovní vybavení? Navštivte výprodejovou sekci SportObchod.cz a nakupte s až 50% akční slevou.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 74x

0x
0x
SportObchod.cz

Doprava zdarma na objednávky s hodnotou nad 2 999 Kč

Při nákupu jakéhokoliv zboží z obchodu se sportovními potřebami SportObchod.cz o celkové hodnotě nad 2 999 Kč získáte dopravu po celé České repulice zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 13x

0x
0x
SportObchod.cz

Slevový kupón 200 Kč na objednávku ze SportObchod.cz

Slevový kód 200 Kč na objednávku libovolného zboží ze sportovního eshopu SportObchod.cz. Sleva lze uplatnit při nákupu o celkové hodnotě nad 600 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
995649-JBFYRG

platnost: neplatný

použito: 271x

0x
0x
SportObchod.cz

Sleva 100 Kč na nákup sportovních potřeb

Slevový kupón s hodnotou slevy 100 Kč, který lze využít na nákup sportovních potřeb z nabídky SportObchod.cz. Sleva lze využít při objednávce nad 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
125477-LZVOFB

platnost: neplatný

použito: 87x

1x
0x
SportObchod.cz

Sleva 10% na všechno zboží z nabídky online obchodu

Slevový kupón 10% na všechno zboží z nabídky internetového obchodu se sportovním vybavením, oblečením a výbavou Sport Obchod.

ZOBRAZIT KUPÓN
SlevoveKody

platnost: neplatný

použito: 74x

1x
0x
SportObchod.cz

Slevový kupón 100 Kč při nákupu nad 500 Kč ve SportObchod.cz

Kupón pro získání 100 Kč slevy, který lze uplatnit při nákupu libovolného zboží z nabídky obchodu s vybavením a oblečením pro sportovce SportObchod.

ZOBRAZIT KUPÓN
125477-LZVOFB

platnost: neplatný

použito: 36x

0x
0x
SportObchod.cz

Slevový kód 10% na koloběžky ze Sport Obchod

Slevový poukaz 10% na koloběžky z nabídky eshopu se sportovními potřebami SportObchod.cz. Kupón lze uplatnit bez omezení pro výši objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
973102-IDJEKP

platnost: neplatný

použito: 3x

0x
0x

SportObchod.cz

Již název tohoto eshopu správně napovídá, že se jedná o obchod určený především pro sportovce. SportObchod.cz si za dobu svého provozu dokázal získat velmi dlouhý zástup fanoušků, spokojených a co je nejdůležitější, také stálých, zákazníků, kteří se svými požadavky rádi vracejí. Společnost na trhu působí již od roku 2002, takže zkušeností s prodejem sportovního zboží má opravdu dostatek. Mezi jednu z hlavních výhod SportObchodu patří především několik kamenných prodejen, které společnost kromě internetového obchodu provozuje. Prodejny s možností osobního odběru objednaného zboží naleznete v Praze ve Vršovicích v ulici Kodaňská 48 a v Brně v ulici Křenová 26. Existenci kamenných prodejen jistě ocení nejen ti, kteří při nákupu chtějí ušetřit na poštovném, ale zcela jistě i ti, kteří s nakupováním sportovního zboží přes internet nemají dobré zkušenosti a tak si vybrané zboží před nákupem raději vyzkouší na vlastním těle. Zboží vybrané v eshopu však nemusí být v nejbližší prodejně, kde naleznete výběr toho nejprodávanějšího zboží, skladem a tak v případě potřeby s zboží před nákupem vyzkoušet doporučujeme kontaktovat prodejce a to buď na telefonní infolinku nebo prostřednictvím mailu.

Stránky ani kamennou prodejnu jste dosud nenavštívili a zajímá vás, jak široká nabídka vás na nich čeká? Na stránkách obchodu jsou připraveny potřeby pro provozování většiny populárních sportů, vybrat si můžete z kategorií zimní brusle, badminton, squash, tenis, ortézy a bandáže, sportovní výživa, hokejbal, kolo, střešní nosiče a boxy, hokejová výstroj, sportovní oblečení, florbal, fotbal, in-line brusle, stolní tenis, funsport, powerball a u spořivějších zákazníků velmi oblíbená sekce výprodej. SportObchod.cz je vhodný pro všechny, kteří hledají širkou nabídku sportovního zboží na jednom místě.