Sporty.cz

Sleva 10% na vše pro registrované zákazníky

Registrujte se na stránkách internetového obchodu Sporty.cz a po přihlášení automaticky získáte 10% slevu na nákup všeho zboží z nabídky obchodu.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 77x

0x
0x
Sporty.cz

Doprava zdarma pro všechny objednávky nad 1 000 Kč

Při nákupu libovolného zboží ze sportovního internetového obchodu Sporty.cz o celkové hodnotě nákupu nad 1 000 Kč získáte dopravu zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 47x

0x
0x
Sporty.cz

Výprodejová sekce sportovního obchodu, až 70% slevy

Vyhledáváte kvalitní, značkové a zároveň cenově přijatelné zboží? Pak doporučujeme navštívit výprodejovou sekci sportovního obchodu Sporty.cz.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 38x

0x
0x
Sporty.cz

Slevový kupón 10% do sportovního eshopu Sporty.cz

Slevový kód 10% do internetového obchodu se sportovním vybavením a oblečením Sporty.cz. Sleva lze uplatnit na libovolné zboží z nabídky eshopu.

ZOBRAZIT KUPÓN
AL10STC

platnost: neplatný

použito: 31x

0x
0x
Sporty.cz

Slevový kód Sporty, 5% sleva na nákup v eshopu

Slevový kód Sporty vám umožní získat 5% slevu na nákup libovolného zboží z online obchodu pro sportovce. Použití slevy není limitováno minimální výší objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVASPORTY5

platnost: neplatný

použito: 11x

0x
0x

Sporty.cz

Sporty.cz je internetový obchod, ve kterém naleznete zboží určené především aktivním sportovcům. Sporty provozuje společnost AR SPORT SNOWBOARDS, s.r.o., která mimo jiné stojí také za, především u fanoušků zimních sportů, velmi oblíbeným eshopem Snowboards.cz. Historie společnosti sahá do roku 2000, roku, kdy byla oficiálně založena a prvním zákazníkům začala ze svých skladů rozesílat objednané zboží. Firma díky svému prozákaznickému přístupu a vhodně zvolené reklamní strategii velmi rychle vyrostla a získala přízeň mnoha spokojených a stálých zákazníků. V kvalitách provozovatele obchodu Sporty.cz svědčí i pole působnosti. Zboží kromě České republiky prodává v dalších, téměř 20, evropských státech. Mezi přednosti společnosti patří také dovoz prodávaného zboží přímo od výrobců, díky čemuž je schopna nabízet zboží od předních světových sportovních značek za cenu přijatelnou i pro méně movitější zákazníky.

Co se týče nabídky internetového obchodu Sporty.cz tak je je opravdu rozsáhlá a jistě dokáže uspokojit nejen víkendové sportovce, ale i opravdové profesionály v daném odvětví. Zboží je na stránkách obchodu rozděleno do kategorií dle sportu pro který je určeno. Jedná se o zimní sporty, běh, cyklistika, outdoor a camping a ostatní sporty, ve kterém si najdou své příznivci longboardingu, vodáctví a kiteboardingu. V eshopu nechybí ani kategorie výprodej, kterou jistě ocení ti, kteří vyhledávají kvalitní a zároveň levné zboží. Ze značek, které v sortimentu obchodu Sporty naleznete, můžeme zmínit například Adidas, Loap, High Peak, Dakine, GoPro, Ride, Nike, Northwave, Fox, Salewa a desítky dalších. Nabídka obchodu Sporty.cz je opravdu rozsáhlá a doporučujeme na ni nahlédnout všem, kteří plánují nákup jakéhokoliv sportovního zboží.