Tripsta.cz

Akční nabídka letenek portálu Tripsta

Rádi cestujete a hledáte portál, kde nakoupit levné letenky? Navštivte akční nabídky prodejce Trispta.cz a vyberte si levnou letenku dle vašich představ.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 149x

0x
0x
Tripsta.cz

Cenový radar, akční letenky přímo do vašeho mailu

Využijte cenový radar letenkového portálu Tripsta.cz a nechte si zasílat nabídky akčních letenek do celého světa s nejnižšími cenami do vašeho mailu.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 48x

0x
0x
Tripsta.cz

Slevový kupón až 200 Kč na letenky z Tripsta.cz

Slevový kód až 200 Kč pro nákup letenek z jednoho z nejlevnějších letenkových portálů Tripsta.cz. Sleva nemusí jít uplatnit na již zlevněné a akční letenky.

ZOBRAZIT KUPÓN
E636287797344

platnost: neplatný

použito: 271x

5x
1x
Tripsta.cz

Poukaz na 100 Kč slevu na nákup libovolných letenek

Poukaz pro získání 100 Kč slevy z nákupu letenek do libovolné destinace na portálu Tripsta.cz. Sleva je použitelná na všechny letenky ze systému prodejce.

ZOBRAZIT KUPÓN
APRILPROMOVOU

platnost: neplatný

použito: 88x

7x
0x
Tripsta.cz

Slevový kód 200 Kč na online objednávku letenek

Slevový kupón až 200 Kč na nákup u online prodejce levných letenek do celého světa Trispta.cz. Slevový kupón nemusí jít uplatnit na již zlevněné a akční letenky.

ZOBRAZIT KUPÓN
pna688

platnost: neplatný

použito: 65x

1x
0x
Tripsta.cz

Sleva 300 Kč na nákup letenek

Kupón s 300 Kč slevou, který lze využít při online nákupu letenek ze stránek prodejce Tripsta.cz. Slevový kupón lze využít při objednávce libovolných letenek s celkovou hodnotou nad 5 000 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
SLEVAFLY

platnost: neplatný

použito: 61x

1x
0x
Tripsta.cz

Sleva 200 Kč na nákup letenek z Tripsta.cz

Kupón na 200 Kč slevu, která lze využít pro nákup letenek do libovolné destinace. Kupón lze uplatnit při rezervaci letenek ze stránek prodejce Tripsta.cz.

ZOBRAZIT KUPÓN
PROMOINTCZ

platnost: neplatný

použito: 35x

0x
0x

Tripsta.cz

Tripsta.cz je společnost, jejíž hlavní zaměření je prodej letenek do celého světa. Provoz portálu zajišťuje řecká společnost travelplanet24 S.A., která byla s cílem prodeje levných letenek přes internet založena již v roce 2005. Za pozadím stránek Tripsta.cz tedy stojí společnost sídlící v Řecku a jak mnozí jistě správně tuší, Česká republika není jediná země, ve které travelplanet24 letenky prodává. Společnost kromě české verze letenkového portálu Tripsta, provozuje prodejní stránky stejného zaměření v dalších, zhruba 40, zemích po celém světě. Letenky lze prostřednictvím zmíněných stránek kromě Česka koupit například také v USA, Rusku, Velké Británii, Francii, Španělsku, Austrálii, Jihoafrické republice, Německu, Indonésii, Brazílii, Polsku a v několika desítkách dalších zemí. Letenky lze na každém z portálů zakoupit s libovolným místem odletu a návratu, takže přes Tripstu si v České republice můžete koupit i letenky s odletem třeba z Berlína, Mnichova či Londýna. Díky tomu nejsou zákazníci ve svých potřebách omezováni a letenku si mohou koupit přesně dle jejich potřeb.

Letenky přes internet jste dosud nekupovali, napadla vás myšlenka zahraničního výletu a tak vás zajímá, jak proces nákupu probíhá? Základ je vybrat si místo, do kterého se chcete podívat. Pokud se rádi necháte inspirovat, můžete navštívit sekci levné či akční letenky, kde naleznete výběr několika zajímavých nabídek. Pak nezbývá než si zvolit termín a použít vyhledávání na hlavní stránce. V něm doporučujeme zvolit položku interval +-3 dny, díky které získáte přehled cen letenek nejen ve vámi zvoleném termíny, ale v následujících a předchozích 3 dnech. Letenky, které přes Tripstu najdete budou s velkou pravděpodobností jedny z nejlevnějších na trhu. Díky internetu je tak cestování snadno dostupné téměř každému.