Zbožomat.cz

Doprava zdarma při objednávce nad 1 000 Kč

Při nákupu libovolných produktů s celkovou hodnotou objednávky nad 1 000 Kč získáte dopravu zakoupeného zboží na libovolnou adresu v celé ČR zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 23x

2x
0x
Zbožomat.cz

Slevový kupón 10% na první nákup na Zbožomatu

Slevový kód 10% na nákup libovolného zboží ze slevového portálu Zbožomat.cz. Slevu lze využít pouze na první objednávku nových zákazníků.

ZOBRAZIT KUPÓN
PRVNIHECKQ

platnost: neplatný

použito: 181x

1x
0x
Zbožomat.cz

Slevový kód 10% na první nákup na Zbožomat.cz

Slevový kupón 10% na první nákup jakéhokoliv zboží ze slevového portálu Zbožomat.cz. Slevu lze využít bez limitu minimální výše objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
PRVNIB3JSC

platnost: neplatný

použito: 56x

0x
0x

Zbožomat.cz

Zbožomat patří do sekce v České republice velice populárních slevových portálů, které pravidelně přinášejí zajímavé a hlavně cenově velmi výhodné nabídky na zboží z mnoha různých oblastí. Pokud jste o hromadném nakupování slevových akčních nabídek dosud neslyšeli, pak naznačíme, že tento princip pochází od zahraničního velikána v tomto oboru, webu Groupon. Pokud jste o Grouponu dosud neslyšeli, tak jistě bude stačit naznačit, že se jedná o obdobu Slevomatu, který s tímto druhem levného nakupování v České republice přišel mezi prvními. Zbožomat byl založen o něco později a to v roce 2011, kdy si mohli zákazníci přes jeho internetové stránky zakoupit vůbec první zboží z nabídky. Ačkoliv tento slevový portál na poli online prodeje akčního zboží působí pouze něco přes 5 let, si, i za tak krátkou dobu svého provozu, stihl získat velmi dlouhý zástup fanoušků a co je nejdůležitější, také spokojených a především stálých zákazníků, kteří se při chuti nakupovat rádi vracejí. Rádi nakupujete zboží či služby v akci a tento portál jste dosud nenavštívili? Pak to doporučujeme to co nejdříve napravit, nabídka vás určitě nezklame. Sortiment zboží a na slevovém portálu Zbožomat je opravdu rozsáhlý.

Pro ty, kteří Zbožomat ještě neznají a zajímá je, co všechno si na něm mohou vybrat, naznačíme alespoň přehledem kategorií v mohou očekávat. Zboží za akční ceny si můžete vybrat z kategorií móda, zábava, zvířátka, sekce pro dospělé, krása, sport, domácnost, děti, zdraví, a přehledové kategorie aktuální a ukončené slevy. Záběr Zbožomatu je tedy opravdu rozsáhlý a v některých případech může způsobit problémy s výběrem toho nejzajímavějšího produktu. Zboží koupené ve slevové akci portálu Zbožomat.cz můžete využít nejen pro sebe, ale samozřejmě i jako zajímavý dárek pro přátele.