ZooHit.cz

Slevový kód 5% na první objednávku ze ZooHit.cz

Slevový kupón na nákup libovolného zboží z internetového obchodu se zbožím pro chovatele ZooHit.cz. Sleva lze uplatnit pouze na první objednávku.

ZOBRAZIT KUPÓN
5PRCZAFF

platnost: neomezeně

použito: 16x

2x
0x
ZooHit.cz

Doprava zdarma při objednávce s hodnotou nad 699 Kč

Při nákupu libovolného zboží z online obchodu s potřebami pro chovatele ZooHit s celkovou hodnotou objednávky nad 699 Kč získáte poštovné zdarma.

VYUŽÍT AKCI
na webu

platnost: neomezeně

použito: 11x

2x
0x
ZooHit.cz

Kupón na 10% na nákup krmiv z nabídky online obchodu

Poukaz pro získání 10% slevy z nabídky obchodu s potřebami pro chovatele ZooHit.cz. Slevu lze využít pouze na produkty z kategorie Krmiva.

ZOBRAZIT KUPÓN
KRIMVA-10

platnost: neplatný

použito: 881x

3x
19x
ZooHit.cz

Poukaz na 125 Kč na nákup v obchodě ZooHit

Dárkový poukaz 125 Kč na nákup v online obchodě s potřebami pro chovatele ZooHit.cz. Použití slevy není omezeno minimální hodnotou objednávky.

ZOBRAZIT KUPÓN
52DT-VIEQ-4JUL-9

platnost: neplatný

použito: 461x

5x
10x
ZooHit.cz

Deka zdarma při nákupu o celkové hodnotě nad 999 Kč

Při použití tohoto slevového kupónu a nákupu nad 999 Kč získáte jako dárek od internetovhé obchodu pro chovatele ZooHit.cz deku zdarma.

ZOBRAZIT KUPÓN
ZDARMA-DEKA

platnost: neplatný

použito: 215x

0x
1x
ZooHit.cz

Sleva 10% na první nákup v obchodě ZooHit.cz

Slevový poukaz, díky kterému získáte 10% slevu z nákupu zboží s celkovou hodnotou nad 500 Kč. Sleva je určena pouze na první objednávku nových zákazníků.

ZOBRAZIT KUPÓN
52SP-MBVM-4DUL-9

platnost: neplatný

použito: 211x

2x
2x
ZooHit.cz

Slevový kupón 3% při objednávce o hodnotě nad 2 500 Kč

Slevový kód 3% na libovolné zboží z internetového obchodu s krmivem a potřebami pro chovatele ZooHit. Sleva lze uplatnit při objednávce nad 2 500 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
NAD-2500

platnost: neplatný

použito: 87x

2x
3x
ZooHit.cz

Poukaz na misku zdarma při nákupu s hodnotou nad 999 Kč

Dárkový poukaz určený k získání misky zdarma při nákupu v internetovém obchodě ZooHit.cz. Misku lze získat při nákupu o hodnotě nad 999 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
MIS-KA

platnost: neplatný

použito: 57x

0x
1x
ZooHit.cz

Dárek kočkolit Tigerino Crystals k nákupu nad 999 Kč

Poukaz pro získání dárku zdarma v podobě 3,6l kočkolitu značky Tigerino. Kupón lze uplatnit při objednávce libovolného zboží o celkové hodnotě nad 999 Kč.

ZOBRAZIT KUPÓN
TIGE-RINO

platnost: neplatný

použito: 42x

0x
1x
ZooHit.cz

Slevový kupón 10% na produkty ze sekce letní doplňky

Slevový kupón na vybrané produkty z nabídky internetového obchodu pro chovatele ZooHit.cz. Slevu lze získat pouze na produkty ze sekce letní doplňky.

ZOBRAZIT KUPÓN
LETNI-SLEVA

platnost: neplatný

použito: 20x

0x
0x

ZooHit.cz

Název ZooHit.cz správně napovídá, že se jedná o internetový obchod s krmivem a chovatelskými potřebami. Historie společnosti sahá až do roku 1999, kdy byla značka ZooHit s hlavním sídlem v německém Mnichově oficiálně založena. Toho roku firma začala zákazníkům rozesílat první chovatelské potřeby a krmiva. Díky prozákaznickému přístupu si Zoo Hit velmi rychle získal dlouhý zástup fanoušků a co je důležitější, také spojených a hlavně stálých zákazníků, kteří se v případě potřeby nákupu chovatelského vybavení či krmiva pro své domácí miláčky na stránky internetového obchodu rádi vracejí.

Za dlouhou dobu svého působení na trhu chovatelských potřeb si společnost získala vysokou popularitu a to nejen díky široké nabídce, ale také díky přijatelným cenám prodávaného zboží. S postupem času společnost vyrostla až do dnešní podoby, kdy zboží ze svých skladů prodává do téměř 30 zemí z nejrůznějších koutů Evropy. Pro snazší distribuci zboží k zákazníkům vybudoval ZooHit několik center a to v městech Mnichov, Štrasburk, Oxford, Janov, Madrid, Krakov a Istanbul. O velikosti a síle této společnosti svědčí také množství vyřízených objednávek, jejich počet již přesáhl hranici 50 miliónů.

Stránky online obchodu ZoHit.cz jste dosud nenavštívili a zajímá vás, jak velký výběr vás na nich čeká? V obchodě naleznete chovatelské potřeby a krmiva pro většinu běžně chovaných domácích miláčků, které jsou rozděleny do kategorií dle druhu zvířat, takže si můžete snadno vybrat z krmiv a potřeb pro psy, kočky, malá zvířata, rybičky respektive akvaristiku a několik dalších. V nabídce naleznete většinu předních světových značek jako Acana, Eukanuba, Catit, Pro Plan, Prurina, Trixie, Happy Dog, Happy Cat a mnoho dalších. Díky rozsáhlé nabídce je online nakupování chovatelských potřeb příjemný zážitek.